Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Doug Liman |
6,4
|
|
Scenariusz | Ocena | |
Anthony Bagarozzi
(również) (historia)
|
6,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Audie Attar
producent wykonawczy
|
||
Aaron Auch
producent wykonawczy
|
||
Jonathan Hook
producent wykonawczy
|
||
Joel Silver
producent
|
||
Alison Winter
producent wykonawczy
|
||
Marco Giacalone
kierownik produkcji (drugi) (druga ekipa)
|
||
Ana Guerrero Guillen
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Daren Hicks
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jake Gyllenhaal
Dalton
|
7,7
|
|
Daniela Melchior
Ellie
|
||
Conor McGregor
Knox
|
||
Billy Magnussen
Ben Brandt
|
||
Jessica Williams
Frankie
|
||
B.K. Cannon
Laura
|
||
Joaquim de Almeida
Szeryf
|
||
Post Malone
Carter Ford
|
||
Lukas Gage
Billy
|
||
Dominique Columbus
Reef
|
||
Arturo Castro
Moe
|
||
JD Pardo
Dell
|
||
Beau Knapp
Vince
|
5,0
|
|
Hannah Love Lanier
Charlie
|
||
Kevin Carroll
Stephen
|
||
Bob Menery
Jack
|
||
Darren Barnet
Sam
|
||
Travis Van Winkle
Dex
|
||
CJ Báez
Zastępca szeryfa
|
||
Franklin Romero Jr.
Zastępca szeryfa
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Kompozytorzy | Ocena | |
Kostiumy | Ocena | |
Montaż | Ocena | |
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Scenografia | Ocena | |
Dźwięk | Ocena | |
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Adam Rivette
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Adam Rivette
kaskader
|
||
Troy Roker
kaskader
|
||
Bolivar Sanchez
kierowca kaskader
|
||
Bryan Sloyer
kaskader
|
||
Daniel Stevens
kaskader
|
||
Lucas Swallow
układacz
|
||
Stanislav Tabirta
kaskader
|
||
Tyler J Tiffany
kaskader
|
||
Dave Tommasi
układacz
|
||
Casper Van Dien
kaskader
|
7,0
|
|
Alicia Vela-Bailey
kaskader
|
6,0
|
|
Cord Walker
kaskader
|
||
Garrett Warren
koordynator kaskaderów
|
7,0
|
|
Judd Wild
kaskader dublujący
|
||
Airon Armstrong
kaskader
|
||
Max Bojorquez
kaskader dublujący: Arturo Castro
|
||
Max Bojorquez
kaskader
|
||
Jeff Brockton
kaskader
|
||
Steve Brown
koordynator scen walki
|
||
Steve Brown
koordynator kaskaderów (druga ekipa)
|
||
Wayne Dalglish
kaskader
|
||
Niko Dalman
kaskader
|
||
Ebony De La Haye
kaskader dublujący: Daniela Melchior
|
||
Ed Duran
układacz
|
||
Nick Epper
kaskader
|
||
Jimmy Makiel Frias
kaskader (rezerwowy)
|
||
Mickey Giacomazzi
kierowca kaskader
|
6,0
|
|
Chad Guerrero Jr.
kaskader dublujący: Darren Barnet
|
||
Chad Guerrero
kaskader dublujący: JD Pardo
|
||
Chad Guerrero
kaskader
|
||
Lydia Hand
kaskader
|
||
Adam Hart
kaskader
|
6,0
|
|
Kawui Joa
kaskader (rezerwowy)
|
||
Linda Kessler
kaskader
|
||
Jonathan Kowalsky
kaskader (rezerwowy)
|
||
LJ LaVecchia
kaskader
|
||
Eric Linden
kaskader dublujący: Jake Gyllenhaal
|
||
Kenny Lorenzetti
kaskader
|
||
Jimmy Manfredy
kaskader dublujący: Post Malone
|
||
Dan Mast
kaskader (rezerwowy)
|
||
Ryan Monolopolus
kaskader dublujący: Lukas Gage
|
||
Ryan Monolopolus
kaskader
|
||
T. Ryan Mooney
kaskader
|
||
Matt Mullins
kaskader (rezerwowy)
|
||
Joe Perez
układacz
|
||
Joe Perez
kaskader (rezerwowy)
|
||
Derek Pueblo
kaskader
|
||
Meredith Richardson
kaskader
|
||
Bayland Rippenkroeger
kaskader
|
||
Joseph Middleton
dobór obsady
|
||
Grace de Leon
dodatkowy dobór obsady
|
||
Maria Cristina de los Santos
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Stefano Egleston
dobór obsady (asystent)
|
||
Jamie Ember
dodatkowy dobór obsady
|
||
Miguel Fernandez
nadzorca doboru obsady (Dominikana)
|
||
Melanie Moreno
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Yira Urena
nadzorca doboru obsady
|
||
J.D. Cabrera
dobór obsady (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Carla Del Mar Barinas
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Jack Bentley
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Ben Butler
operator kamery (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Peter Byrne
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Dermot Hickey
prowadzący ostrość
|
||
Cornelia Klapper
prowadzący ostrość
|
||
Thomas Lappin
operator kamery
|
||
Justin M. Lubin
fotosista (Las Vegas)
|
||
José A. Martinez
operator kamery (stażysta)
|
||
Jonathan Matos
elektryk (dodatkowy)
|
||
Manny Emmanuel Medina
operator kamery
|
||
Ray Meere
prowadzący ostrość (druga ekipa)
|
||
Richard Merrell
oświetlenie
|
||
Tim Metivier
prowadzący ostrość
|
||
Jeremy Okada
operator kamery (asystent)
|
||
Laura Radford
fotosista
|
||
Gabriela Robiou
operator kamery (asystent)
|
||
Nelson Rojas
oświetlenie (Dominikana)
|
||
Lino Sanchez
operator kamery (asystent)
|
||
Nick Thursby
prowadzący ostrość (druga ekipa)
|
||
Davide Tiraboschi
operator drona
|
||
William Ulloa
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Pedro Valerio
elektryk
|
||
Shawn White
oświetlenie
|
||
Matthew Willson
operator kamery (asystent)
|
Pozostałe
Proszę czekać…